UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Вживаний Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 648 • За добу: 12
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) Priora I 2009 у Сокалі
120 000 км
1.6 л, Бензин
2009 р.
Універсал 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1995 у Кривому Розі
200 000 км
1.5 л, Бензин
1995 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1977 у Сумах
ВАЗ (LADA) 2102 I
496 $
-106 $
355 000 км
1.2 л, Бензин
1977 р.
Універсал 5 дверей
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2001 у Первомайську
170 000 км
1.5 л, Бензин
2001 р.
Універсал 5 дверей
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2013 у Сумах
121 000 км
1.6 л, Бензин
2013 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) Kalina I 2008 у Ужгороді
ВАЗ (LADA) Kalina I
2 600 $
-100 $
138 000 км
1.4 л, Бензин
2008 р.
Універсал 5 дверей
89 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2000 у Мостиську
200 000 км
1.6 л, Бензин
2000 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2006 у Києві
ВАЗ (LADA) 2111 I
1 500 $
-250 $
255 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) Priora I 2009 у Первомайську
235 000 км
1.6 л, Бензин
2009 р.
Універсал 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2006 у Миколаєві
233 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2006 у Черкасах
ВАЗ (LADA) 2104 I
2 200 $
-100 $
150 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2007 у Новомосковську
245 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2006 у Одесі
115 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2001 у Нікополі
240 000 км
1.5 л, Бензин
2001 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2009 у Гадячі
205 000 км
1.6 л, Бензин
2009 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1990 у Слов
ВАЗ (LADA) 2104 I
848 $
-109 $
66 000 км
1.3 л, Бензин
1990 р.
Універсал 5 дверей
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2002 у Монастириську
201 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Універсал 5 дверей
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2001 у Рівному
200 000 км
1.5 л, Бензин
2001 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2007 у Зачепилівці
54 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2001 у Вознесенську
290 000 км
1.5 л, Бензин
2001 р.
Універсал 5 дверей
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто