UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Вживаний Позашляховик 5 дверей Great Wall в Україні

Great Wall
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 26
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Позашляховик 5 дверей Great Wall Hover I 2006 у Білгород-Дністровському
185 000 км
2.4 л, Бензин
2006 р.
Позашляховик 5 дверей
130 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Позашляховик 5 дверей Great Wall Hover I 2006 у Києві
75 000 км
2.4 л, Бензин
2006 р.
Позашляховик 5 дверей
130 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Позашляховик 5 дверей Great Wall Pegasus I 2008 у Срібному
143 000 км
2.2 л, Бензин
2008 р.
Позашляховик 5 дверей
105 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Позашляховик 5 дверей Great Wall Hover I 2007 у Івано-Франківську
Great Wall Hover I
6 000 $
-500 $
124 000 км
2.4 л, Бензин
2007 р.
Позашляховик 5 дверей
130 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Позашляховик 5 дверей Great Wall Hover I 2006 у Києві
Great Wall Hover I
6 100 $
-200 $
236 000 км
2.4 л, Бензин
2006 р.
Позашляховик 5 дверей
130 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Позашляховик 5 дверей Great Wall Safe I 2008 у Києві
Great Wall Safe I
3 000 $
-500 $
100 000 км
2.2 л, Бензин
2008 р.
Позашляховик 5 дверей
105 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто