UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Безкоштовні оголошення ВАЗ (LADA) (Хетчбек 5 дверей) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 648 • За добу: 12
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1992 у Умані
253 000 км
1.3 л, Бензин
1992 р.
Хетчбек 5 дверей
68 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) Kalina I 2008 у Стрию
ВАЗ (LADA) Kalina I
2 500 $
-200 $
116 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1992 у Бобринці
150 000 км
1.3 л, Бензин
1992 р.
Хетчбек 5 дверей
68 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1997 у Києві
280 000 км
1.5 л, Бензин
1997 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2008 у Андрушівці
270 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) Kalina I 2008 у Черкасах
ВАЗ (LADA) Kalina I
3 400 $
+400 $
93 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1993 у Полтаві
250 000 км
1.5 л, Бензин
1993 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1991 у Кривому Розі
300 000 км
1.5 л, Бензин
1991 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1995 у Львові
53 000 км
1.5 л, Бензин
1995 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2005 у Києві
245 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2001 у Овідіополі
1 000 км
1.5 л, Бензин
2001 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2006 у Івано-Франківську
ВАЗ (LADA) 2109 I
1 450 $
-149 $
100 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2010 у Кропивницькому
175 000 км
1.6 л, Бензин
2010 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1988 у Ніжині
ВАЗ (LADA) 2109 I
1 505 $
+155 $
40 000 км
1.3 л, Бензин
1988 р.
Хетчбек 5 дверей
68 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1992 у Ізмаїлі
200 000 км
1.3 л, Бензин
1992 р.
Хетчбек 5 дверей
68 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2013 у Ужгороді
66 000 км
1.6 л, Бензин
2013 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) Kalina I 2009 у Подільську
210 000 км
1.4 л, Бензин
2009 р.
Хетчбек 5 дверей
89 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1992 у Миколаєві
ВАЗ (LADA) 2109 I
1 000 $
-400 $
152 000 км
1.3 л, Бензин
1992 р.
Хетчбек 5 дверей
68 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2001 у Полтаві
296 000 км
1.5 л, Бензин
2001 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2004 у Житомирі
230 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто