UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Ціни на ВАЗ (LADA) в Києві

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Київ
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 24
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2000 у Києві
200 000 км
1.5 л, Бензин
2000 р.
Седан
73 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) Priora I 2010 у Києві
160 000 км
1.6 л, Бензин
2010 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I 1991 у Києві
27 000 км
1.6 л, Бензин
1991 р.
Позашляховик 3 двері
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 1984 у Києві
38 000 км
1.3 л, Бензин
1984 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2005 у Києві
450 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Седан
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) Kalina I 2008 у Києві
170 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Універсал 5 дверей
81 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2005 у Києві
ВАЗ (LADA) 2110 I
2 000 $
+200 $
286 000 км
1.6 л, Бензин
2005 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1978 у Києві
200 000 км
1.2 л, Бензин
1978 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2004 у Києві
ВАЗ (LADA) 21099 I
2 000 $
-200 $
90 000 км
1.3 л, Бензин
2004 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1990 у Києві
168 000 км
1.3 л, Бензин
1990 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 2001 у Києві
ВАЗ (LADA) 2106 I
2 100 $
-100 $
117 000 км
1.3 л, Бензин
2001 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) Priora I 2008 у Києві
197 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 1996 у Києві
95 000 км
1.5 л, Бензин
1996 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 1988 у Києві
ВАЗ (LADA) 2107 I
1 300 $
+50 $
145 000 км
1.5 л, Бензин
1988 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I Рестайлінг 2006 у Києві
180 000 км
1.7 л, Бензин
2006 р.
Позашляховик 3 двері
83 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Хетчбек 3 двері ВАЗ (LADA) 2113 I 2007 у Києві
175 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Хетчбек 3 двері
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2007 у Києві
130 000 км
1.5 л, Бензин
2007 р.
Седан
73 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2002 у Києві
150 000 км
1.6 л, Бензин
2002 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Ліфтбек ВАЗ (LADA) Granta I Рестайлінг 2021 у Києві
2 000 км
1.6 л, Бензин
2021 р.
Ліфтбек
106 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
ВАЗ (LADA) 2112 2006 у Києві
ВАЗ (LADA) 2112
2 350 $
-150 $
213 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто