UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Безкоштовні оголошення ВАЗ (LADA) 2104 в Україні

ВАЗ (LADA)
2104
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 662 • За добу: 14
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1985 у Бориславі
344 000 км
1.5 л, Бензин
1985 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2005 у Кам
59 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1990 у Золочеві
128 000 км
1.5 л, Бензин
1990 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1997 у Жмеринці
78 000 км
1.5 л, Дизель
1997 р.
Універсал 5 дверей
50 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1991 у Червонограді
160 000 км
1.5 л, Бензин
1991 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1993 у Києві
45 000 км
1.5 л, Бензин
1993 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2004 у Смілі
280 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2006 у Ужгороді
69 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2003 у Рівному
480 000 км
1.5 л, Бензин
2003 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1991 у Запоріжжі
ВАЗ (LADA) 2104 I
1 900 $
-300 $
86 000 км
1.5 л, Бензин
1991 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1996 у Одесі
180 000 км
1.3 л, Бензин
1996 р.
Універсал 5 дверей
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1990 у Вільнянську
ВАЗ (LADA) 2104 I
900 $
-100 $
70 000 км
1.3 л, Бензин
1990 р.
Універсал 5 дверей
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1991 у Вінниці
75 000 км
1.5 л, Бензин
1991 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2009 у Черняхові
70 000 км
1.5 л, Дизель
2009 р.
Універсал 5 дверей
50 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2004 у Шаргороді
ВАЗ (LADA) 2104 I
1 300 $
-200 $
64 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1997 у Бердичеві
238 000 км
1.5 л, Бензин
1997 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1986 у Світловодську
60 000 км
1.6 л, Бензин
1986 р.
Універсал 5 дверей
74 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1998 у Хусті
94 000 км
1.3 л, Бензин
1998 р.
Універсал 5 дверей
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2006 у Бородянці
ВАЗ (LADA) 2104 I
1 600 $
-100 $
160 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1991 у Черкасах
100 000 км
1.3 л, Бензин
1991 р.
Універсал 5 дверей
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто