UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Ринок авто ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 8
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2005 у Черкасах
ВАЗ (LADA) 2107 I
2 700 $
-500 $
62 000 км
1.3 л, Бензин
2005 р.
Седан
135 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2005 у Черкасах
ВАЗ (LADA) 2109 I
1 600 $
-200 $
455 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1995 у Ніжині
164 000 км
1.5 л, Бензин
1995 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1983 у Києві
ВАЗ (LADA) 2101 I
500 $
-150 $
39 000 км
1.3 л, Бензин
1983 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2005 у Харкові
ВАЗ (LADA) 2111 I
2 100 $
+250 $
360 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Універсал 5 дверей
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2002 у Покровську
ВАЗ (LADA) 2110 I
1 700 $
-400 $
309 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Седан
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2013 у Шаргороді
114 000 км
1.5 л, Бензин
2013 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2006 у Івано-Франківську
ВАЗ (LADA) 2107 I
3 000 $
+200 $
34 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1995 у Вишгороді
ВАЗ (LADA) 2105 I
1 400 $
+400 $
100 000 км
1.2 л, Бензин
1995 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1995 у Немирові
200 000 км
1.2 л, Бензин
1995 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I 1977 у Мукачевому
93 000 км
1.6 л, Бензин
1977 р.
Позашляховик 3 двері
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1991 у Харкові
27 000 км
1.5 л, Бензин
1991 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Хетчбек 3 двері ВАЗ (LADA) 2108 I 1989 у Переяславі
177 000 км
1.3 л, Бензин
1989 р.
Хетчбек 3 двері
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 1998 у Диканьці
999 000 км
1.3 л, Бензин
1998 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1997 у Дніпрі
100 000 км
1.5 л, Бензин
1997 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1986 у Запоріжжі
100 000 км
1.3 л, Бензин
1986 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2006 у Івано-Франківську
26 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2009 у Дніпрі
ВАЗ (LADA) 2114 I
2 500 $
-800 $
160 000 км
1.6 л, Бензин
2009 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1999 у Одесі
175 000 км
1.5 л, Бензин
1999 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2115 I 2012 у Рокитному
140 000 км
1.6 л, Бензин
2012 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто