UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Оголошення про продаж ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 24
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2002 у Чернігові
270 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1988 у Вінниці
ВАЗ (LADA) 2105 I
1 300 $
-300 $
311 000 км
1.2 л, Бензин
1988 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1976 у Черкасах
118 000 км
1.6 л, Бензин
1976 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1989 у Києві
510 000 км
1.3 л, Бензин
1989 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2000 у Вінниці
ВАЗ (LADA) 2110 I
3 115 $
+115 $
275 000 км
1.5 л, Бензин
2000 р.
Седан
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
ВАЗ (LADA) 2112 2004 у Сумах
ВАЗ (LADA) 2112
2 300 $
-200 $
251 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2010 у Борщові
ВАЗ (LADA) 2107 I
2 400 $
+200 $
60 000 км
1.5 л, Бензин
2010 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1992 у Новомосковську
234 000 км
1.3 л, Бензин
1992 р.
Хетчбек 5 дверей
68 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1984 у Ратному
ВАЗ (LADA) 2106 I
400 $
-100 $
31 000 км
1.5 л, Бензин
1984 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1977 у Олевську
672 000 км
1.3 л, Бензин
1977 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1978 у Тернополі
68 000 км
1.5 л, Бензин
1978 р.
Універсал 5 дверей
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) Priora I 2011 у Ніжині
ВАЗ (LADA) Priora I
3 000 $
-100 $
271 000 км
1.6 л, Бензин
2011 р.
Універсал 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1976 у Запоріжжі
70 000 км
1.2 л, Бензин
1976 р.
Універсал 5 дверей
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2115 I 2008 у Кропивницькому
256 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1978 у Полтаві
111 000 км
1.6 л, Бензин
1978 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) Kalina I 2006 у Немирові
114 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2103 I 1975 у Кам
ВАЗ (LADA) 2103 I
697 $
+68 $
100 000 км
1.5 л, Бензин
1975 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2006 у Вінниці
230 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
ВАЗ (LADA) 2109 2008 у Кременчуці
ВАЗ (LADA) 2109
2 000 $
-400 $
220 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1990 у Жмеринці
ВАЗ (LADA) 2105 I
1 200 $
+200 $
44 000 км
1.3 л, Бензин
1990 р.
Седан
140 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто