UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Оголошення про продаж ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 21
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I 1981 у Буську
100 000 км
1.6 л, Бензин
1981 р.
Позашляховик 3 двері
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Седан ВАЗ (LADA) Priora I 2011 у Березівці
ВАЗ (LADA) Priora I
4 300 $
-250 $
130 000 км
1.6 л, Бензин
2011 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2007 у Хусті
150 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Седан
81 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I 1983 у Немирові
140 000 км
1.6 л, Бензин
1983 р.
Позашляховик 3 двері
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1984 у Одесі
315 000 км
1.6 л, Бензин
1984 р.
Седан
74 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
ВАЗ (LADA) 2110 2002 у Хусті
ВАЗ (LADA) 2110
1 400 $
-300 $
380 000 км
1.6 л, Бензин
2002 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 1994 у Новомосковську
ВАЗ (LADA) 2104 I
1 000 $
-200 $
155 000 км
1.5 л, Бензин
1994 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2004 у Ужгороді
300 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
Седан
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1983 у Миколаєві
146 000 км
1.2 л, Бензин
1983 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1985 у Здолбунові
35 000 км
1.2 л, Бензин
1985 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1983 у Кельменцях
100 000 км
1.2 л, Бензин
1983 р.
Універсал 5 дверей
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1978 у Ужгороді
120 000 км
1.3 л, Бензин
1978 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) Priora I 2011 у Дніпрі
ВАЗ (LADA) Priora I
4 000 $
-700 $
184 000 км
1.6 л, Бензин
2011 р.
Седан
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2004 у Києві
150 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2007 у Черкасах
113 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Седан
81 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2002 у Нових Санжарах
300 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 1990 у Житомирі
ВАЗ (LADA) 2107 I
1 300 $
-500 $
93 000 км
1.3 л, Бензин
1990 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2013 у Славуті
79 000 км
1.6 л, Бензин
2013 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1975 у Харкові
250 000 км
1.2 л, Бензин
1975 р.
Універсал 5 дверей
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2005 у Краматорську
118 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто