UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Продаж авто ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 21
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2006 у Калуші
200 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2011 у Межовий
ВАЗ (LADA) 2110 I
3 100 $
-200 $
188 000 км
1.6 л, Бензин
2011 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1994 у Чорткові
ВАЗ (LADA) 2105 I
1 150 $
-200 $
700 000 км
1.5 л, Бензин
1994 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2002 у Баштанку
75 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2006 у Кам
300 000 км
1.6 л, Бензин
2006 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2005 у Покровському
230 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1973 у Прилуках
287 000 км
1.2 л, Бензин
1973 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1974 у Києві
ВАЗ (LADA) 2101 I
1 700 $
-300 $
85 000 км
1.2 л, Бензин
1974 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I Рестайлінг 2002 у Києві
150 000 км
1.7 л, Бензин
2002 р.
Позашляховик 3 двері
83 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2004 у Харкові
199 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2002 у Стрию
ВАЗ (LADA) 21099 I
1 500 $
-100 $
220 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1975 у Путілі
ВАЗ (LADA) 2101 I
1 300 $
-200 $
59 000 км
1.3 л, Бензин
1975 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2005 у Харкові
172 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) Kalina I 2008 у Тячеві
339 000 км
1.4 л, Бензин
2008 р.
Хетчбек 5 дверей
89 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2005 у Івано-Франківську
ВАЗ (LADA) 21099 I
1 400 $
-400 $
190 000 км
1.3 л, Бензин
2005 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
ВАЗ (LADA) 2106 1968 у Сарнах
60 000 км
1.3 л, Бензин
1968 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2006 у Сумах
1 000 км
1.5 л, Бензин
2006 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1986 у Новояворівську
97 000 км
1.2 л, Бензин
1986 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2008 у Чернівцях
55 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1981 у Тернополі
968 000 км
1.2 л, Бензин
1981 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто