UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Оголошення про продаж ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 17
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2011 у Полтаві
ВАЗ (LADA) 2110 I
2 450 $
-105 $
142 000 км
1.6 л, Бензин
2011 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1980 у Нововолинську
167 000 км
1.3 л, Бензин
1980 р.
Універсал 5 дверей
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2115 I 2003 у Путілі
229 000 км
1.5 л, Бензин
2003 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
ВАЗ (LADA) Kalina 2008 у Вінниці
ВАЗ (LADA) Kalina
1 900 $
-100 $
316 000 км
0.0 л, Бензин
2008 р.
0 к.с.
Автомат
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2005 у Харкові
90 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1986 у Томашполі
50 000 км
1.2 л, Бензин
1986 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2010 у Сквирі
ВАЗ (LADA) 2110 I
3 800 $
-200 $
122 000 км
1.6 л, Бензин
2010 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1979 у Черкасах
ВАЗ (LADA) 2101 I
1 000 $
+600 $
300 000 км
1.3 л, Бензин
1979 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
ВАЗ (LADA) 2112 2004 у Пирятині
280 000 км
1.5 л, Бензин
2004 р.
0 к.с.
Українська реєстрація
Хороший
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2000 у Харкові
170 000 км
1.5 л, Бензин
2000 р.
Седан
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2002 у Львові
ВАЗ (LADA) 2109 I
1 600 $
-150 $
350 000 км
1.5 л, Бензин
2002 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2008 у Ужгороді
200 000 км
1.6 л, Бензин
2008 р.
Хетчбек 5 дверей
98 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2007 у Вінниці
ВАЗ (LADA) 21099 I
2 900 $
-200 $
70 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Седан
81 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1980 у Мостиську
300 000 км
1.2 л, Бензин
1980 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2003 у Одесі
ВАЗ (LADA) 2107 I
1 400 $
-100 $
90 000 км
1.3 л, Бензин
2003 р.
Седан
135 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1986 у Виноградові
300 000 км
1.3 л, Бензин
1986 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2104 I 2000 у Харкові
140 000 км
1.5 л, Бензин
2000 р.
Універсал 5 дверей
72 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 2000 у Миколаєві
226 000 км
1.5 л, Бензин
2000 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2106 I 1989 у Києві
ВАЗ (LADA) 2106 I
650 $
-100 $
68 000 км
1.6 л, Бензин
1989 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2105 I 1996 у Новоград-Волинському
535 000 км
1.5 л, Бензин
1996 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто