UKR.ZONE
Оголошення
Знайти
З пробігом

Продаж машин ВАЗ (LADA) в Україні

ВАЗ (LADA)
Модель
Покоління
Вся Україна
Показати оголошення
Усього оголошень: 58 656 • За добу: 12
Вибрати місто
Сортування
Час розміщення
ВАЗ (LADA) 2102 1979 у Харкові
300 000 км
0.0 л, Бензин
1979 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1974 у Дніпрі
63 000 км
1.2 л, Бензин
1974 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2107 I 2002 у Кривому Розі
100 000 км
1.6 л, Бензин
2002 р.
Седан
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Хетчбек 3 двері ВАЗ (LADA) 2108 I 1990 у Запоріжжі
200 000 км
1.5 л, Бензин
1990 р.
Хетчбек 3 двері
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 3 двері ВАЗ (LADA) 2108 I 1988 у Рахові
50 000 км
1.5 л, Бензин
1988 р.
Хетчбек 3 двері
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1979 у Кривому Розі
130 000 км
1.3 л, Бензин
1979 р.
Седан
69 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2111 I 2003 у Краснограді
180 000 км
1.5 л, Бензин
2003 р.
Універсал 5 дверей
94 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 21099 I 2007 у Рокитному
150 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Седан
81 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) 1982 у Коломиї
68 000 км
1.9 л, Дизель
1982 р.
0 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1972 у Харкові
300 000 км
1.2 л, Бензин
1972 р.
Седан
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2004 у Бучачі
ВАЗ (LADA) 2110 I
2 700 $
-150 $
272 000 км
1.6 л, Бензин
2004 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I Рестайлінг 2012 у Рокитному
86 000 км
1.7 л, Бензин
2012 р.
Позашляховик 3 двері
83 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I 1988 у Веселінове
350 000 км
1.6 л, Бензин
1988 р.
Позашляховик 3 двері
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Седан ВАЗ (LADA) 2110 I 2007 у Харкові
94 000 км
1.6 л, Бензин
2007 р.
Седан
90 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Позашляховик 3 двері ВАЗ (LADA) 2121 (4x4) I 1984 у Калуші
100 000 км
1.6 л, Бензин
1984 р.
Позашляховик 3 двері
75 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Повний
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2109 I 1998 у Вижниці
289 000 км
1.5 л, Бензин
1998 р.
Хетчбек 5 дверей
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Седан ВАЗ (LADA) 2101 I 1977 у Тиврів
98 000 км
1.2 л, Бензин
1977 р.
Седан
64 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Седан ВАЗ (LADA) 2115 I 2005 у Ставищі
265 000 км
1.5 л, Бензин
2005 р.
Седан
78 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Хетчбек 5 дверей ВАЗ (LADA) 2114 I 2007 у Бородянці
ВАЗ (LADA) 2114 I
1 500 $
-200 $
206 000 км
1.5 л, Бензин
2007 р.
Хетчбек 5 дверей
77 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Передній
Універсал 5 дверей ВАЗ (LADA) 2102 I 1977 у Кременчуці
120 000 км
1.2 л, Бензин
1977 р.
Універсал 5 дверей
59 к.с.
Механіка
Українська реєстрація
Хороший
Задній
Продаж авто на UKR.ZONE
Додати безкоштовне оголошення
про продаж авто
Продати авто